(0322) 363 5002

0532 054 66 83

standartyanginysc@hotmail.com

HAKKIMIZDA

Standart Yangın 1987'den beri kaliteli ve yenilikçi yangınla mücadele ürünleri üretmektedir. Standart Yangın, dünya çapında üretimde lider olarak tanınmaktadır.

Arif Karaaslan yönetimindeki Standart Yangın, konularında “Yetkin ve Gelişmeye açık” personeli ile işletme ve kurumlara yangın ve güvenlik sektöründe Danışmanlık, Malzeme temini, Uygulama ve Montaj, Servis ve Bakım hizmetleri vermektedir.

Türkiye'nin köklü firmalarından Standart Yangın, yangın söndürme ürünlerini piyasaya en kaliteli ve yenilikçi olarak temin etmektedir.

Standart Yangın, yangın söndürme cihazlarının satış sonrası takibini  yapmakta ve dolum tarihi gelen cihazların dolumunu yapmaktadır. Küçük tedbirler büyük kazaları önler  ilkesini benimseyen firmamızın takip sistemi ile kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Şirketimiz yangın ve güvenlik sektöründe hedeflediği DOĞRULUK, EMNİYET VE GÜVENİLİLİRLİK ilkesini benimsemiş olup; kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında olmayı başarmıştır

 

Misyonumuz

Standart Yangın olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek belgeli ve sertifikalı ürünlerle projelendirerek, malzeme temininde, uygulama ve montaj ile devreye almada en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.

 

Vizyonumuz

Standart Yangın yenilikçi ve fark yaratan belgeli ve sertifikalı ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği Adana'da sektörün öncüsü ve lideri olma durumunu kendine hedef edinmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, etik kurallarının ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, gelişime ve geliştirmeye açık, genç ve dinamik bir firmadır.

Sunduğumuz teknolojik ürün ve hizmetlerle; müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ürün tedarik ettiğimiz firmalarla ilişkilerini sürekli olarak ileriye götüren, çalışanlarının bilgi birikimini geliştiren, kalite yönetimini arttıran, teknolojiyi takip eden, insanı mutlu eden hizmeti benimsemiş, değişmeyen tek şeyin dürüstlük olduğunu ilke edinmiş bir firmayız.